222 742 222 Navigace

Optický internet

Kabelový internet postavený na nejmodernější technologii pomocí optických kabelů.
Nabízíme technologie FIBER a GPON.

Tarify FIBER

200 měsíčně s DPH

Download: 100 Mbit/s
Upload: 100 Mbit/s

Možnost IPTV, instalace ZDARMA

Objednat

NA PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ

*Akční cena

200 měsíčně s DPH

Download: 250 Mbit/s
Upload: 250 Mbit/s

Možnost IPTV, instalace ZDARMA

Objednat

NA PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ

*Akční cena

200 měsíčně s DPH

Download: 500 Mbit/s
Upload: 500 Mbit/s

Možnost IPTV, instalace ZDARMA

Objednat

NA PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ

*Akční cena

200 měsíčně s DPH

Download: 1000 Mbit/s
Upload: 1000 Mbit/s

Možnost IPTV, instalace ZDARMA

Objednat

NA PRVNÍCH 6 MĚSÍCŮ

*Akční cena

AKCE Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců, posléze platí standardní cena. FIBER200=350Kč, FIBER500 = 399Kč, FIBER1000=499Kč, FIBER2000=599Kč

Pro zvídavější

Technologie internetu, které používáme

Ve většině případů je nabízeno připojení pomocí optických kabelů, tedy té nejmodernější technologii, která se dá v současnosti na trhu sehnat. Bezdrátově se připojit k našemu internetu můžete momentálně primárně v severní části středočeského kraje, optická síť má pak svou základnu ve městě Odolena Voda, Polerady, Postřižín, Předboj, Nová Ves, Kojetice, Holubice, Kozinec, Velké Přílepy, Vinoř, Brandýs nad Labem, Kralupy nad Vltavou a Praha.

Rychlost internetu i pro náročné uživatele

Nabídka internetového připojení ForteNET myslí jak na náročnější uživatele, kteří si rádi připlatí za vysokou rychlost stahování a uploadu, tak ale i na ty spořivější rodiny, které preferují spíše co možná nejlevnější řešení. Důraz tedy klademe i na nízkou cenu, kterou jsme schopni stlačit až téměř ke 200 korunám měsíčně. Řídíme se heslem – Internet do rodinných domů a bytů moderně a levně.

Instalace internetu od ForteNET

Dalším kladem internetového připojení od nás je skutečnost, že jeho instalaci provádíme profesionálně na klíč a bez zbytečných odkladů. Pokud jste tedy z pokryté oblasti Středočeského kraje a rozhodnete se pro naše vysokorychlostní a stabilní připojení, již během několika málo hodin jej můžete mít bezplatně zprovozněno. Dále nabízíme třeba patnáctiletou praxi v oboru. Být připojen k internetu s ForteNET se prostě jednoduše řečeno vyplatí!

Možnost sledovat IPTV

Je možno přiobjednat k internetovému tarifu. Konkrétně spolupracujeme se službou SledovaniTV, díky níž si můžete vychutnat své oblíbené pořady kdykoliv a kdekoliv, třeba z pohodlí vašeho gauče. A to jak na počítači, tak i na svém mobilním zařízení. Kombinací těchto dvou služeb pak získáte komplexní produkt, který vás zabaví na dlouhé měsíce. Nač tedy ještě čekat?