222 742 222 Navigace

Internet pro firmy

Sídlí vaše firma na severu Středočeského kraje? Pokud zní vaše odpověď ano, pak vězte, že jsme vám schopni poskytnout ultrarychlé internetové připojení, díky němuž budou moci vaši zaměstnanci pracovat efektivněji

Příklady tarifů na míru

Vybrali jsme pro vás příklady tarifů do firem, které se liší technologií, rychlostmi a cenou. Vždy prosím kontaktujte naše obchodní oddělení, které vám udělá nabídku na míru. Záleží hodně na lokalitě, vzdálenosti od vysílače a zvolené technologii.
Pokud si nebudete vědět s výběrem internetu pro vaši domácnost rady, napište nám, rádi pomůžeme.

990 měsíčně s DPH

Download 100Mbit
Upload 100Mbit
Instalace a zřízení ZDARMA

SLA 99,7%, Garantované připojení, agregace 1:2

Objednat

Menší firma

Akční cena

1990 měsíčně s DPH

Download 200Mbit
Upload 200Mbit
Instalace a zřízení ZDARMA

SLA 99,9%, Garantované připojení, agregace 1:1

Objednat

pro náročné

Akční cena

INDIVIDUAL

Download až 1Gbit
Upload až 1Gbit
Vypracujeme nabídku na míru

SLA 99,9%, Garantované připojení, agregace 1:1

Objednat

Na míru

AKCE STANDARD 100 Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců, posléze platí standardní cena 2190 Kč.

AKCE PROFI 200 Zvýhodněná cena na prvních 6 měsíců, posléze platí standardní cena 4990 Kč.

Proč naše připojení k internetu?

Nabízíme výhody velkého poskytovatele, ale s individuálním přístupem a příjemnou cenou.

Zřízení a instalace

Instalaci a nastavení zařízení pro zapojení do rychlé internetové sítě ForteNET provádíme profesionálně a bez zbytečných průtahů – a to kdekoli v oblasti našeho pokrytí ve Středočeském kraji.

Garantované připojené

Služba FORTE PROFI internet je určena všem, kteří požadují bezpečný vysokorychlostní Internet s garancí. Nabízí řešení, které vám přinese efektivní a spolehlivé připojení k Internetu a umožní další rozvoj v oblasti datových a internetových služeb.

Férové jednání

Zakládáme si na férových podmínkách. Co vám slíbíme také dodržíme. Ceny za připojení jsou fixní, smlouva jasná a přehledná.

SLA až 99,99%

SLA (Service Level Agreement), používá se běžně jen zkratka SLA, překládá se jako dohoda o úrovni poskytovaných služeb. SLA představuje formalizovaný popis služby, kterou poskytuje dodavatel zákazníkovi.

Rychlost a stabilita

Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem a také klíčovou konkurenční výhodou v regionu.

Podpora 15/7

Držíme pro naše zákazníky pohotovost každý den od 7:00 do 22:00. V tomto rozmezí se nám vždy dovoláte a dostanete profesionální podporu.Samozřejmostí je i nepřetržitý monitoring a proaktivní dohled našich zaměstnanců.

Pro zvídavější

Technologie připojení, které používáme

Ve většině případů je nabízeno připojení pomocí profesionálních radioreléových spojů renomovaných výrobců jako CERAGON, ALCOMA, ERICSSON, SAIE a další. Nicméně v závislosti na lokalitě je možné si sjednat i připojení pomocí optických kabelů, tedy té nejmodernější technologii, která se dá v současnosti na trhu sehnat. Bezdrátově se připojit k našemu internetu můžete momentálně primárně v severní části středočeského kraje, optická síť má pak svou základnu ve městě Odolena Voda.

Rychlost internetu i pro náročné uživatele

Nabídka internetového připojení ForteNET myslí jak na náročnější uživatele, kteří si rádi připlatí za vysokou rychlost stahování a uploadu, tak ale i na ty spořivější rodiny, které preferují spíše co možná nejlevnější řešení. Důraz tedy klademe i na nízkou cenu, kterou jsme schopni stlačit až téměř ke 200 korunám měsíčně. Řídíme se heslem – Internet do rodinných domů a bytů moderně a levně.

Instalace ZDARMA

Samozřejmostí je, že naše internetové připojení nemá žádné otravné a omezující datové limity, tudíž si ve firmě můžete po čas celého roku naplno užívat neomezeného surfování a stahování.

V případě, že vás naše nabídka zaujala, rádi bychom vám sdělili ještě jednu velmi dobrou zprávu. A to sice tu, že náš internet jsme schopni ve vaší firmě zapojit zcela bezplatně a bez zbytečných průtahů. Když si objednáte optický či bezdrátový internet ForteNET, tak již během několika příštích hodin ho můžete mít zprovozněn. A to kdekoliv ve zmiňované oblasti Středních Čech.

Možnost sledovat IPTV

Je možno přiobjednat k internetovému tarifu. Konkrétně spolupracujeme se službou SledovaniTV, díky níž si můžete vychutnat své oblíbené pořady kdykoliv a kdekoliv, třeba z pohodlí vašeho gauče. A to jak na počítači, tak i na svém mobilním zařízení. Kombinací těchto dvou služeb pak získáte komplexní produkt, který vás zabaví na dlouhé měsíce. Nač tedy ještě čekat?

Internet na míru

K připojování a poskytování internetu pro firmy přistupujeme pokaždé se zcela individuálním přístupem. Jsme si totiž moc dobře vědomi, že každá firma má různé potřeby a od připojení k internetu si slibuje trochu něco jiného. Proto jsme krom běžně dostupných tarifů schopni zajistit i individualizaci internetového připojení. Díky tomu vždy dostanete připojení, které je šité na míru právě vaší společnosti.

Zakládáme si taktéž na rychlém a kvalitním servisu pro naše firemní zákazníky. Byť slibujeme, že využívat ho budete muset sporadicky, pokud vůbec někdy, neboť naše připojení je opravdu stabilní a bez výpadků. Nicméně pro jistotu pro vás máme připravenu zákaznickou pohotovost, kam se nám můžete kdykoliv mezi 7. a 22. hodinou ozvat a kde od nás získáte profesionální podporu.