222 742 222 Navigace

Internet pro organizace

Naše internetové připojení neposkytujeme pouze jednotlivcům, nýbrž i organizacím. Organizacemi máme v tomto případě na mysli zejména bytová družstva a společenství vlastníků, které se v bytovkách starají o připojení domu k internetu a jeho rozvodu po bytech. Dále jsou služby ForteNET vhodné i pro developery stavějící nové byty a domy, případně celá satelitní městečka, neboť těm můžeme pomoci s komplexním poradenstvím a zajištěním připojení k internetové síti.

INDIVIDUAL

Download až 1Gbit
Upload až 1Gbit
Vypracujeme nabídku na míru

SLA 99,9%, Garantované připojení, agregace 1:1

Objednat

Na míru

Zobrazit kompletní nabídku tarifů

Proč naše připojení k internetu?

Nabízíme výhody velkého poskytovatele, ale s individuálním přístupem a příjemnou cenou.

Zřízení a instalace

Instalaci a nastavení zařízení pro zapojení do rychlé internetové sítě ForteNET provádíme zdarma a bez zbytečných průtahů – a to kdekoli v oblasti našeho pokrytí ve Středočeském kraji.

Stahování bez omezení

Forte NET nedává svým zákazníkům žádné limity na přenos dat. Užívat si tak můžete stahování bez omezení.

Férové jednání

Zakládáme si na férových podmínkách. Co vám slíbíme také dodržíme. Ceny za připojení jsou fixní, smlouva jasná a přehledná.

IP televize

Všichni naši zákazníci mohou využít naší IP televize, díky které můžete přes internet sledovat vaše oblíbené pořady v HD kvalitě. Samozřejmostí je zpětné přehrávání a nahrávání. Tato služba vyřeší přechod na DVB-T2 bez zbytečných nákladů.

Rychlost a stabilita

Víme, že to co chcete, je rychlé a stabilní připojení k internetu. Proto je právě rychlost a stabilita naší sítě našim hlavním cílem a také klíčovou konkurenční výhodou v regionu.

Podpora 15/7

Držíme pro naše zákazníky pohotovost každý den od 7:00 do 22:00. V tomto rozmezí se nám vždy dovoláte a dostanete profesionální podporu.